close
تبلیغات در اینترنت
فراماسونری و آمریکا

درباره وبلاگ

مطالب پربازديد
نظرسنجي
طراحی قالب وبلاگ را چگونه ارزیابی می‌کنید؟


آمار بازديد
افراد آنلاين : 1
بازديد امروز: 19
بازديد ديروز: 17
بازديد هفته: 64
بازديد ماه: 218
بازديد سال: 2,826
بازديد کل: 21,074
خبرنامه
 ايميل خود را وارد کنيد:

امکانات
آيه قرآن ـــــــــــــــــــــــــــــــــ سوره قرآن ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
log
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ مهدويت امام زمان (عج) ـــــــــــــــــــــــــــــــــ ذکر روزهاي هفته

هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالت فلوریدا پس از موافقت با توزیع انجیل در مدارس و منع کتب به عقیده آنان الحادی، جزوه های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی را نیز در میان دانش آموزان توزیع کرد!

 

به گزارش العالم، مدارس ایالت فلوریدا جزوه های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی که کمترین پیروان را در جهان امروز دارد، در میان دانش آموزان توزیع کرد.

این جزوه ها در قالب "کتاب فعالیتهای مدرسه ای" (The Satanic Children’s Big Book of Activities) منتشر می شود که حاوی تمرین های ساده برگرفته از اعتقادات شیطان پرستی مانند کشیدن ستاره پنج گوش وارونه در اطراف تصاویر سرور تاریکی یعنی شیطان است.

براي مشاهده مطلب به صورت کامل به ادامه مطلب مراجعه کنيد

در ابتدا سازندگان فرانسوی آن اعلام نمودند که این مجسمه نماد "تا ئیس" معشوقه اسکندر است اما نکته ظریفی که در این میان نادیده ماند چیز دیگری بود که بعد‌ها نشریه ماسون ترک آنرا فاش ساخت . و آن شباهت بسیار زیاد چهره‌ی این مجسمه با "ایسیس" اسطوره‌ی مصر باستان و الهه مورد تقدیس ماسونها بود.

برای مشاهده مطلب به صورت کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

 

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 بی شک باید  سمبولیسم و نماد گرایی را جز لاینفک جریان فراماسونری دانست جریانی که موجودیت آن بیش از هر تمدن دیگری با پاگانیسم مصر باستان گره خورده است . که قبلا در مقاله ای دیگر با عنوان "نماد های ماسونی مصر باستان" مفصل به آن پرداختم .

 

برای مشاهده مطلب به صورت کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید

دیگر همه می دانند که حادثه ی 11 سپتامبر یک نقشه ی برنامه ریزی شده بوده است.

حال می خواهم از رمز گشایی این حادثه که البه سالی از اشفا شدن آن می گذرد برایتان بگویم.فقط کافیست کلمه ی Q33NY را در برنامه ی ورد (WORD) تایپ کنید و آن را به فونت wingdings ببرید.

 

 

برای مشاهده مطلب به صورت کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید