close
تبلیغات در اینترنت
ترویج شیطان پرستی در مدارس آمریکا

درباره وبلاگ

مطالب پربازدید
نظرسنجي
طراحی قالب وبلاگ را چگونه ارزیابی می‌کنید؟


آمار بازديد
افراد آنلاین : 1
بازديد امروز: 75
بازديد ديروز: 9
بازديد هفته: 93
بازديد ماه: 545
بازديد سال: 545
بازديد کل: 21,906
خبرنامه
 ایمیل خود را وارد کنید:

امکانات
آيه قرآن ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ سوره قرآن ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
log
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مهدويت امام زمان (عج) ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ذکر روزهاي هفته

هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالت فلوریدا پس از موافقت با توزیع انجیل در مدارس و منع کتب به عقیده آنان الحادی، جزوه های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی را نیز در میان دانش آموزان توزیع کرد!

 

به گزارش العالم، مدارس ایالت فلوریدا جزوه های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی که کمترین پیروان را در جهان امروز دارد، در میان دانش آموزان توزیع کرد.

این جزوه ها در قالب "کتاب فعالیتهای مدرسه ای" (The Satanic Children’s Big Book of Activities) منتشر می شود که حاوی تمرین های ساده برگرفته از اعتقادات شیطان پرستی مانند کشیدن ستاره پنج گوش وارونه در اطراف تصاویر سرور تاریکی یعنی شیطان است.

 

 

 

 

 

این در حالی است که مسئولان مدعی شده اند هدف این است که "جوانان روح و جان خود را تقدیم سرور تاریکی نکنند."

 

این مجموعه ها توسط معبد شیطان منتشر شده است.

 

جزوه های شیطان پرستی پس از آن تهیه شد که هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالت فلوریدا اجازه دادند تا کتب انجیل درمدارس توزیع شود و کتب به زعم آنان ملحدانه مانند "من چرا مسلمان نیستم؟" و "ملحد کیست؟" منع شوند.

بر همین اساس گروه‎های مخالف ادیان کتاب مذکور را برای فعالیت‎های مدرسه ای تهیه کردند و هیئت مدیره مدارس دینی در فلوریدا آن را در میان دانش آموزان توزیع می کنند.

 

«لوسیان گریفز» سخنگوی مجموعه معبد شیطان گفت: ما هیچ‎گاه برای توزیع و نشر آموزه های دینی خود در مدارس دولتی تلاشی نکردیم زیرا بر این باوریم که باید به جدایی میان کلیسا و دولت احترام گذاشت؛ اما اگر هیئت مدیره مدارس دولتی به توزیع نشریات دینی و کتاب‎های مقدس بر دانش آموزان موافقت کرده است، ما فکر می کنیم رفتار مسؤولانه این است که به دانش آموزان امکان دسترسی به نظرات مذهبی مختلف داده شود و تنها صدای یک مذهب و آیین به گوش آن ها نرسد[!]

 

منبع:جنبش سایبری313